Nagrody

Nagrody i wyróżnienia dla dystrybutora pomp cieplnych

eq_zewn_trz_ma_eNasza firma została wyróżniona na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych Instalacje 2012 odbywających się Poznaniu.
Sun Energy otrzymała Złoty Medal MTP Instalacje 2012 za najlepszy na rynku produkt w dziedzinie pomp ciepła. W tej kategorii wyróżniono pompę ciepła IVT Premiumline EQ C/E 6-17.

Targi instalacyjne w Poznaniu odbywają się od 1979 roku, a przyznawane na nich nagrody mają duże znaczenie dla wystawców zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Złote Medale MTP przyznaje Sąd Konkursowy. Wyróżniane są w ten sposób produkty najwyższej jakości, a przy tym nowoczesne, innowacyjne, wytworzone w oparciu o sprawdzone technologie.

SunEnergy nagrodzony w konkursie Marszałka Województwa Pomorskiego

Firma SunEnergy zdobyła trzecie miejsce w konkursie „3x20”, odbywającym się pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego w listopadzie 2009 roku.
Wyróżnienie zostało nam przyznane w kategorii Wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii. Nagrodzeni zostaliśmy za projekt: „System instalacji ogrzewania z pompą ciepła oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła wraz z system chłodzenia, zainstalowany w Hotelu Gnieckim w Przejazdowie”.

XVI Targi Budownictwa INTERBUD

XVI Targi Budownictwa INTERBUD zostały zorganizowane w Łodzi w lutym 2009 roku. To jedne z największych targów budowlanych w Polsce – drugie co do wielkości.
Na targach obecna była nasza firma partnerska SAPRO Engineering z Łodzi.
W trakcie trwania targów zaprezentowano pompy ciepła IVT PremiumLine X15 z płynną modulacją mocy. Właśnie ta pompa ciepła, przedstawiana przez firmę SAPRO Engineering,  otrzymała wyróżnienie Targów Interbud 2009. Firmie Sapro gratulujemy sukcesu!

Gazele Biznesu 2009

W 2009 roku po raz kolejny zdobyliśmy tytuł „Gazeli Biznesu”, którym corocznie przyznawany jest przez czasopismo „Puls Biznesu”.

Firma, która otrzyma tytuł „Gazeli Biznesu”, musi spełniać kilka warunków:- rozpoczęcie działalności przed 2005 rokiem i prowadzenie jej nieprzerwanie,- nieodnotowywanie strat z racji prowadzonej działalności w latach 2005-2008,- osiągnięcie poziomu sprzedaży nie mniejszego niż 3 mln zł oraz nieprzekraczającego 200 mln złotych w 2005 roku.
Przychody osiągane przez poszczególne firmy są bardzo ważne i to one w znacznym stopniu decydują o miejscu zajmowanym w rankingu. Jednak przy przyznawaniu tytułu Gazel Biznesu zwraca się uwagę na jeszcze jeden aspekt, jakim jest uczciwość wobec kontrahentów, pracowników i skarbu państwa. Tytuł ten przyznawany jest również w innych krajach (Dania, Szwecja, Estonia, Rosja, Chorwacja, Litwa, Łotwa) przez czasopisma pokrewne do „Pulsu Biznesu”.

Złoty Medal MTP Instalacje 2006

Międzynarodowe Targi Instalacyjne odbywają się co roku w Poznaniu. W 2006 roku zostaliśmy na nich wyróżnieni.
Targi te organizowane są z dużym rozmachem, o czym świadczy powierzchnia wystawiennicza zajmująca ponad 12 000 m2, na której swoje produkty przedstawiało 424 wystawców – 368 z Polski i 56 z zagranicy. Targi odwiedziło ponad 25 000 osób. Firmie SunEnergy przyznano Złoty Medal MTP Instalacje 2006 za najlepszy produkt na polskim rynku, którym uznano pompy ciepła IVT Greenline HT Plus 6-17 kW.
Wyróżnienie to przyznawane jest od 1979 roku przy okazji organizowania Targów Poznańskich. Wyróżnienie to otrzymują tylko produkty najwyższej jakości i stworzone w oparciu o najnowsze technologie.